Sázení stromů

Díky vám bylo vysazeno již 24 177 stromů
... a to zdaleka nekončíme   

obrazek

1 prodaný produkt = 1 vysazený strom  

 

Příroda nás spojuje. Byla to právě láska k přírodě, díky které značka Cacadoo vznikla, a je to opět láska k přírodě, díky které se kolem téhle značky vytvořila skvělá komunita lidí, kterou by nám leckdo mohl jen závidět (a my stále nemůžeme uvěřit tomu, že právě my jsme měli takové štěstí).

V Cacadoo věříme, že láska znamená i odpovědnost. A taky že v lásce jsou důležitější činy než slova. Obzvlášť v lásce k přírodě. Proto jsme se rozhodli k činům přistoupit a za každou prodanou položku z našeho e-shopu necháváme vysadit strom v některé z ohrožených oblastí světa.


Jak sázení stromů probíhá?

Pravidlo, kterým se řídíme, je jednoduché: jeden prodaný produkt, jeden vysazený strom. Finanční příspěvek na sázení stromů pravidelně posíláme neziskové organizaci Eden Projects, která poté sází stromy na Madagaskaru, na Haiti, v Nepálu nebo třeba v Indonésii – zkrátka všude tam, kde je to zrovna nejvíc potřeba.

Poslední příspěvek na výsadku jsme poslali 1. června 2021. Dobrovolníci z Eden Projects už díky němu vysadili 24.177 stromů. Další příspěvek máme naplánovaný na 1. prosince 2021. A kolik stromů se díky němu vysadí tentokrát? O tom rozhodne i vaše objednávka :)

Děkujeme, že vám není lhostejný osud naší planety. Děkujeme, že jste v tom s námi!

 

 

Chceme pomáhat dál 
V naší krásné České republice

republika

 

 

Jsme česká značka a tuhle zemi milujeme. Koneckonců právě v Česku vzniká i většina našich produktů. Rozhodně nám proto není lhostejné, jak to u nás vypadá, a rádi bychom přispěli svým dílem k tomu, aby se nám tu všem – lidem i přírodě – dařilo lépe.

 

Máte tip na místo nebo projekt, kde by naše pomoc byla vítaná? Napište nám prosím na moravec@cacadoo.cz. Vaše zpráva dorazí do schránky přímo majiteli Cacadoo.