Odteď jsme i v Cacadoo eko!

Nejspíš vám ani nemusíme připomínat, že e-shop Cacadoo vznikl díky lásce k přírodě, na které si vybudoval své základy. Právě proto jsme se nyní rozhodli, že by bylo fér být k přírodě šetrný ve všech směrech a provedli jsme pár zásadních změn. Odteď u nás v Cacadoo odesíláme vaše objednávky pouze v ekologických baleních s ohledem na životní prostředí. Co to přesně znamená?

Recyklujeme

Všechny balíčky vám zasíláme v obálkách, které jsou ze 100% recyklovaného materiálu. Díky němu obálky nekončí na skládkách jako odpad, ale dají se znovu využít. My tak nezatěžujeme životní prostředí více, než je nutné.

Zbytečně neplastujeme 

Už od počátku věků vám jakýkoliv textil, který si na našem e-shopu objednáte, zásadně nebalíme do plastových sáčků. V Cacadoo se přece snažíme být co nejvíce eko friendly, a proto všechna trička, mikiny, legíny, zkrátka jakékoliv oblečení, které vám posíláme, v plastových obalech určitě nenajdete. Ročně totiž prodáme přes 50 tisíc produktů, což by znamenalo 50 tisíc kusů zbytečného plastu navíc. A to je přesně to, čemu se snažíme zabránit. 

Neplýtváme

Na tom si opravdu zakládáme. Větší objednávky proto balíme a odesíláme v již použitých krabicích. Jelikož máme hned několik dodavatelů, máme k dispozici také spoustu krabic a obalového materiálu, který můžeme opakovaně využít. Místo vyhazování krabic a zbytečného kupování nových vám tak zasíláme objednávky právě v těchto krabicích. Díky tomu neplýtváme a přírodu ušetříme od několika tun zbytečného odpadu ročně. A to už se počítá!