Prémiová kolekce Cacadoo právě spuštěna!

Konečně jste se dočkali! Právě nyní jsme spustili novou prémiovou kolekci, která potěší především naše věrné fanoušky Cacadoo. Těšit se můžete na originál Cacadoo trička, při jejichž výrobě jsme si dali opravdu záležet. Trička jsou vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, aby s vámi zvládla náročný výšlap i dlouhé cestování. Jedná se o 100% recyklovaný micro polyester, který má perfektní rychleschnoucí vlastnosti.

Nová kolekce triček obsahuje prémiový výběr z Cacadoo motivů, které na našem e-shopu běžně nenajdete. Novinka proto potěší zejména ty z vás, kteří nedají na značku Cacadoo dopustit. Kvalitní materiál a originální motivy triček však nejsou zdaleka vším, co nová kolekce může fanouškům Cacadoo nabídnout.

Trička z prémiové kolekce Cacadoo jsou navíc také nositeli certifikátu GRS. To v překladu znamená, že takovéto oblečení je vyráběno udržitelnější formou. Obsahuje totiž zvýšený podíl recyklovaného materiálu, čímž se při jeho výrobě snižuje negativní dopad na životní prostředí. Označení GRS tedy zaručuje, že oblečení splňuje přísně stanovené sociální i ekologické požadavky a při jeho zhotovení nebyly použity žádné chemikálie, které by představovaly nebezpečí pro člověka nebo přírodu. Výrobky s certifikací GRS jsou tak zárukou zachování identity recyklovaného materiálu a pouze produkty splňující všechny přísné požadavky mohou být označeny právě tímto logem. 

S naší novou prémiovou kolekcí chceme u nás v Cacadoo poukázat na to, že si zakládáme nejen na kvalitě a spokojenosti našich zákazníků, ale také na šetrnosti k životnímu prostředí, se kterou pro vás naše Cacadoo oblečení vyrábíme.