Sázení stromů

Díky vám bylo vysazeno již 24 177 stromů
... a to zdaleka nekončíme   

obrazek

1 prodaný produkt = 1 vysazený strom  

 

Příroda nás spojuje. Byla to právě láska k přírodě, díky které značka Cacadoo vznikla, a je to opět láska k přírodě, díky které se kolem téhle značky vytvořila skvělá komunita lidí, kterou by nám leckdo mohl jen závidět (a my stále nemůžeme uvěřit tomu, že právě my jsme měli takové štěstí).

V Cacadoo věříme, že láska znamená i odpovědnost. A taky že v lásce jsou důležitější činy než slova. Obzvlášť v lásce k přírodě. Proto jsme se rozhodli k činům přistoupit a za každou prodanou položku z našeho e-shopu necháváme vysadit strom v některé z ohrožených oblastí světa.


Jak sázení stromů probíhá?

Pravidlo, kterým se řídíme, je jednoduché: jeden prodaný produkt, jeden vysazený strom. Finanční příspěvek na sázení stromů pravidelně posíláme neziskové organizaci Eden Projects, která poté sází stromy na Madagaskaru, na Haiti, v Nepálu nebo třeba v Indonésii – zkrátka všude tam, kde je to zrovna nejvíc potřeba.

Poslední příspěvek na výsadku jsme poslali 1. června 2021. Dobrovolníci z Eden Projects už díky němu vysadili 24.177 stromů. Další příspěvek máme naplánovaný na 1. prosince 2021. A kolik stromů se díky němu vysadí tentokrát? O tom rozhodne i vaše objednávka :)

Děkujeme, že vám není lhostejný osud naší planety. Děkujeme, že jste v tom s námi!

 

 

Chceme pomáhat dál 
V naší krásné České republice

republika

 

 

Jsme česká značka a tuhle zemi milujeme. Koneckonců právě v Česku vzniká i většina našich produktů. Rozhodně nám proto není lhostejné, jak to u nás vypadá, a rádi bychom přispěli svým dílem k tomu, aby se nám tu všem – lidem i přírodě – dařilo lépe.

 

Máte tip na místo nebo projekt, kde by naše pomoc byla vítaná? Napište nám prosím na moravec@cacadoo.cz. Vaše zpráva dorazí do schránky přímo majiteli Cacadoo.
Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení