Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček. 4649 hodnocení
5
4315x
4
118x
3
69x
2
37x
1
110x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

I Avatar autora ivanhoen Hodnocení obchodu je 2 z 5 hvězdiček. | 11.4.2021
Mne tedy trochu překvapilo provedení plecháčku, který jsem si objednala. Na obrázku na webu i v detailním popisu je napsáno stříbrný okraj a barvy potisku jsou také více syté než jak mi přišlo fyzicky na plecháčku. Plecháček má silný černý okraj a barvy jsou bledé.
ŠK Avatar autora Šárka Korecká Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.4.2021
N Avatar autora Nikola Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.4.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.4.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.4.2021
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.4.2021
Triko - pevná neprůsvitná příjemná látka, taková, jaká má do hor být :-) Za mne spokojenost.
AP Avatar autora Anna Pacltová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.4.2021
Obchod super, rychlé dodání.Objednala jsem si batoh Roll top a velká spokojenost. Na to, že je to 20 l, je poměrně velký a vejde se tam fakt dost věcí. Moc hezky zpracovaný, doporučuji
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.4.2021
M Avatar autora Martin Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.4.2021
Vrele doporuciji. Pomer cena / kvalita. Objednal jsme si BATOH ROLL TOP - KHAKI 20L. Krasna barva, kvalita latky a zpracovani. Za me ????
H Avatar autora Hana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.4.2021
Tričko máme již třetí, mají krásný materiál a neseperou se. Plecháčky jsou také fajn. Už se těšíme zase do hor.
J Avatar autora Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.4.2021
Super doporučuji
V Avatar autora Vojta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.4.2021
Skvělý design. Tričko má dobrý materiál. Plecháčky jsou hezké. Vše přišlo rychle. Spokojenost a doporučuji!
K Avatar autora Káťa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.4.2021
Naprosto super. Ocenuji skvělý nápad i kvalitu ????⛰️
MT Avatar autora Michaela Trestikova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.4.2021
trička fajn
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.3.2021
Avatar autora Nela Černíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.3.2021
M Avatar autora Markéta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.3.2021
Vyřízení i ověření objednávky bylo rychlé. Objednaný plecháček vypadá perfektně a k tomu moc hezká filozofie celého e-shopu(zasazení stromu za každý zakoupený produkt.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.3.2021
M Avatar autora Marek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.3.2021
Komunikace, rychlost, a výborné zboží :)
G Avatar autora Gabi Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.3.2021

Ovládací prvky výpisu

4649 položek celkem