Recyklovaný chladící batoh LIFE IS BETTER IN THE MOUNTAINS - 16l

Chladící batoh z 100% recyklovaného polyesteru rPET, ideální pro vaše výlety. Udržuje jídlo a nápoje chladné díky izolované hlavní přihrádce. Nabízí pohodlí s nastavitelnými polstrovanými ramenními popruhy a praktičnost s organizérem ve přední kapse.

  • 100 % recyklovaný polyester
  • izolovaná hlavní přihrádka
  • přední přihrádka na zip
  • 40 x 30 x 14 cm

CCDO_piktogramy_web_barva_pet_recycle

Dostupnost Skladem (>5 ks)
873 Kč
Recyklovaný chladící batoh LIFE IS BETTER IN THE MOUNTAINS - 16l
Černá (4)
Novinka Recyklované ♻️

Chladící batoh, který je ideální pro denní výlety a dobrodružství v přírodě. Tento batoh je vyroben z 100% recyklovaného polyesteru rPET, což přispívá k ochraně životního prostředí tím, že využívá materiály z recyklovaných PET lahví.

Co dělá tento batoh skvělým, je jeho plně izolovaná hlavní přihrádka, která udrží vaše jídlo a nápoje chladné a čerstvé po celou dobu vašich výletů. Batoh je vybaven tkanými rukojeťmi, nastavitelnými a polstrovanými ramenními popruhy pro maximální pohodlí při nošení. Dále disponuje přední přihrádkou na zip s organizérem pro snadné ukládání a přístup k vašim potřebám a reflexními detaily pro zvýšení vaší viditelnosti v šeru.

S objemem 16 litrů a rozměry 40x30x14cm nabízí tento batoh dostatek prostoru pro všechny vaše základní potřeby na jednodenní výlety. Je to praktický, stylový a udržitelný výběr pro každého, kdo hledá spolehlivého a cool společníka na cesty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: