Termoska s vlastním jménem 500 ml - DOBRODRUH

Co byste to byli za pravého dobrodruha, kdybyste u sebe neměli pořádnou termosku s horkým čajem a rumem? Ta naše je nejen lehká, designově jedinečná a odolná vůči všem nepříznivým vlivům horského počasí, ale také dokáže váš horký nápoj udržet teplý po dobu 10 hodin. Studené nápoje pak udrží v chládku dokonce až 20 hodin. Navíc si můžete termosku přizpůsobit vlastním jménem – stačí napsat své jméno níže do poznámky a my vám termosku vyrobíme na míru.

  • objem 500 ml
  • lehká a odolná
  • silikonové těsnění
  • kovové poutko pro uchycení
  • potištěno s láskou v Beskydech

Termosku s vlastním jménem nelze vrátit či vyměnit.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
634 Kč
Termoska s vlastním jménem 500 ml - DOBRODRUH
2945 1 termoska s vlastnim jmenem 500 ml dobrodruh
Vlastní jméno ✏️

Na pravého horala se nehodí vydat bez spolehlivé termosky. Naše termoska je nejen lehká a designově jedinečná, ale skutečně odolná vůči nepříznivým vlivům horského počasí. Tato termoska o objemu 500 ml je vyrobená s důrazem na kvalitu a praktičnost, dokáže váš horký čaj nebo kávu udržet teplý po dobu 10 hodin. Pro ty, kteří preferují osvěžující studené nápoje, termoska zvládne uchovat chládek až 20 hodin.

Každý kus je potištěn unikátním designem, který zdůrazňuje spojení s přírodou a outdoorovým životním stylem. Tato termoska je ideální společník na vaše horské výpravy, turistiku nebo jakoukoli outdoorovou aktivitu, kde chcete mít jistotu, že vaše nápoje zůstanou v optimální teplotě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: