Díky vašemu nákupu můžeme pomáhat tam, kde je to potřeba

Svým nákupem přispíváte na dobrou věc. Ptáte se jak? Jelikož za vznikem celé party Cacadoo stála především láska k přírodě, rozhodli jsme se, že za každý prodaný výrobek z našeho e-shopu zasadíme jeden strom v některé z rozvojových zemí světa. Láska pro nás totiž představuje také odpovědnost, proto chceme naší přírodě vrátit aspoň zlomek toho, co nám dává. A kdy jindy se do toho pustit, než právě teď?

Jak naše pomoc vlastně funguje?

Řídíme se jednoduchým pravidlem. Za každý prodaný produkt, jeden vysazený strom. Získanou částku z prodeje pak pravidelně zasíláme neziskové organizaci Eden Projects, která z finančního příspěvku následně vysází stromy tam, kde je to nejvíce potřeba. Zpravidla se jedná o rozvojové země, jako jsou Madagaskar, Nepál či Haiti, ale také například Indonésie. 

V roce 2021 jsme ve spolupráci s dobrovolníky z organizace Eden Projects vysadili 24 177 nových stromů. Nyní v září jsme jich vysadili dalších 47 512, což znamená, že celkově jsme s vaší pomocí vysadili už 71 689 nových stromů a společně tak zalesnili nejpostiženější oblasti světa! A to ani zdaleka ještě nekončíme!

Jedině společnými silami dokážeme pomalu, ale jistě měnit svět k lepšímu. Až si proto příště budete objednávat z našeho e-shopu, nezapomeňte, že svou objednávkou podporujete nejen nás, ale zasazujete se o to, aby svět byl zase o krůček lepší, než je dnes. Děkujeme vám za to! Váš tým Cacadoo